Slevy

AK74/47 SET XIV - pažba, teleskop, grip

BUTS-0028

Nový produkt

AK74/47 SET XIV - pažba, teleskop, grip.

Více informací

Obsah balení

Více informací

POPIS PRODUKTU

AK74/47 SET XIV - pažba, teleskop, grip

1) Pažba

Pažba NICOARMS EAGLE-RTX BU-201 Vám poskytne stabilní střeleckou podporu. Pažba je z kvalitního polymeru o hmotnosti pouze 201gInstalace pažby je rychlá, jednoduchá pomocí systému QD - Quick Detach. Nastavení pažby probíhá rychle pomocí ergonomické nastavovací páky, která umožňuje pohotově přenastavit polohu stiskem jednoho tlačítka. Jištění v nastavené poloze je přesné a nastavitelné do několika pozic na adaptéru. Pažba je určena pro lehký a rychlý zásah, zjednodušený profil odlehčeného rámu zabraňuje uchopení a chrání uvolňovací západku, aby se zabránilo její aktivaci. Protiskluzová polymerová opěrka kuželovým úhlem zajištuje komfortní držení zbraně v ose. Na dolní straně pažba disponuje adaptéry pro uchycené popruhu nebo dalšího příslušenství. 

2) Grip

Ergonomická taktická rukojeť (grip) NICOARMS AK-FORCE-T785, je ekonomicky velmi výhodnou volbou pro každého, kdo potřebuje zajistit lepší stabilitu dlouhé zbraně nejen při taktické střelbě. Díky své váze pouhých 123g ani nepoznáte, že ji na zbrani máte. Ergonomický tvar rukojeti zajišťuje pevný úchop zbraně a umožní lepší zapření zbraně o tělo. Zvyší se tak jistota a přesnost při střelbě.Drážkování na rukojeti má protiskluzný účel a zajišťuje dobrý úchop i při pocení ruky, nebo je li zbraň vystavena vlhku. Velmi příjemně drží a spoje mezi částmi nejsou na omak prakticky znatelné. Rukojeť lze instalovat na deriváty AK47/47,SA58.

3) Teleskop

CAA AKTMS Adaptér teleskopické pažby CAA AKTMS Vám poskytne stabilní střeleckou podporu. Adaptér je vyroben z kvalitního polymeru o hmotnosti pouze 177gInstalace adaptéru je rychlá, jednoduchá pomocí systému dvojice šroubů přimo do rámu zbraně. Nastavení pozice adaptéru je rychlé a umožňuje pohotově přenastavit polohu pažby na drážce adaptéru. Jištění v nastavené poloze je přesné a nastavitelné do několika pozic na adaptéru. Pažba je určena pro lehký a rychlý zásah, zjednodušený profil odlehčeného rámu zabraňuje uchopení a chrání uvolňovací západku, aby se zabránilo její aktivaci. Polymerová konstrukce zajištuje komfortní držení zbraně v ose. Na dolní straně pažba disponuje adaptéry pro uchycené popruhu nebo dalšího příslušenství. 

ak7447-set-xiv-pazba-teleskop-grip.jpgak7447-set-xiv-pazba-teleskop-grip.jpgak7447-set-xiv-pazba-teleskop-grip.jpg

POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.

OBSAH BALENÍ
1 x AK74/47 SET XIV - pažba, teleskop, grip

Parametry

Rozměry DxŠxV teleskop - 240 x 30 x 37 mm, pažba -178 x 40 x 130 mm, grip - 114 x 30 x 50 mm
Váha teleskop - 177g, pažba - 171g, grip - 123g
Průměr tubusu pro montáž 29,5 mm (1.17 in)
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva armádní černá
Povrchová úprava matná
Materiál polymer, ocel

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook