• Armyman doporučuje
SA58 SET VII - pažba, teleskop, grip Zobrazit větší

SA58 SET VIII - pažba, teleskop, grip

BUTS-0045

Nový produkt

SA58 SET VIII - pažba, teleskop, grip

Více informací


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

SA58 SET VIII - pažba, teleskop, grip

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Obsah balení

Více informací

POPIS PRODUKTU

SA58 SET VIII - pažba, teleskop, grip

1) Pažba

Pažba Magpul CTR Butt-Pad, 0,70 Vám poskytne stabilní střeleckou podporu. Pažba je z kvalitního polymeru o hmotnosti pouze 258gInstalace pažby je rychlá, jednoduchá pomocí systému QD - Quick Detach. Nastavení pažby probíhá rychle pomocí ergonomické nastavovací páky, která umožňuje pohotově přenastavit polohu stiskem jednoho tlačítka. Jištění v nastavené poloze je přesné a nastavitelné do několika pozic na adaptéru. Pažba je určena pro lehký a rychlý zásah, zjednodušený profil rámu A zabraňuje uchopení a chrání uvolňovací západku, aby se zabránilo její aktivaci. CTR je vybavena systémem tření, který minimalizuje nadměrný pohyb a zvýšuje stabilitu zbraněProtiskluzová pryžová opěrka o tloušťka 0,70" s kuželovým úhlem zajištuje komfortní držení zbraně v ose. Na levé straně pažba disponuje adaptéry pro uchycené QD oka nebo dalšího příslušenství. 

2) Grip

Ergonomická taktická rukojeť (grip) FAB DEFENSE AG-58 SA VZ.58 Pistol Grip, je ekonomicky velmi výhodnou volbou pro každého, kdo potřebuje zajistit lepší stabilitu dlouhé zbraně nejen při taktické střelbě. Díky své váze pouhých 123g ani nepoznáte, že ji na zbrani máte. Ergonomický tvar rukojeti zajišťuje pevný úchop zbraně a umožní lepší zapření zbraně o tělo. Zvyší se tak jistota a přesnost při střelbě.Drážkování na rukojeti má protiskluzný účel a zajišťuje dobrý úchop i při pocení ruky, nebo je li zbraň vystavena vlhku. Velmi příjemně drží a spoje mezi částmi nejsou na omak prakticky znatelné. Rukojeť lze instalovat na deriváty SA58.

fab-defense-ag-58-sa-vz58-pistol-grip-tacaa-sa58-adapter-teleskopicke-pazby-sa58magpul-ctr-butt-pad-070-pazba-armadni-po

3) Teleskop

CAA SA58 Adaptér teleskopické pažby Vám poskytne stabilní střeleckou podporu. Adaptér je vyroben z kvalitního duralu o hmotnosti pouze 192gInstalace adaptéru je rychlá, jednoduchá pomocí jednoho šroubů přimo do rámu zbraně. Nastavení pozice adaptéru je upřesněno šesti značkami a umožňuje pohotově přenastavit polohu pažby na drážce adaptéru. Jištění v nastavené poloze je přesné a nastavitelné do několika pozic na adaptéru. Pažba je určena pro lehký a rychlý zásah, zjednodušený profil odlehčeného rámu zabraňuje uchopení a chrání uvolňovací západku, aby se zabránilo její aktivaci. Duralová konstrukce  zajištuje komfortní držení zbraně v ose. Na dolní straně pažba disponuje adaptéry pro uchycené popruhu nebo dalšího příslušenství. 

POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.

OBSAH BALENÍ
1 x SA58 SET VIII - pažba, teleskop, grip

Parametry

Rozměry DxŠxV teleskop - 180 x 30 x 37 mm, pažba - 190 x 41 x 130 mm, grip - 114 x 30 x 50 mm
Váha teleskop - 192g, pažba - 258g, grip - 123g
Průměr tubusu pro montáž 29,5 mm (1.17 in)
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva armádní černá, desert
Povrchová úprava matná
Materiál polymer, ocel, dural

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook