• Armyman doporučuje
  • Zajímavá cena
Magpul CTR Butt-Pad, 0,70 ″, pažba armádní černá Zobrazit větší

Magpul CTR Butt-Pad, 0,70 ″, pažba armádní černá

BUTS-0040

Nový produkt

Magpul CTR Butt-Pad, 0,70 ″ (pažba) - 258 g, rozměry - 190 x 41 x 130 mm, materiál kvalitní polymer, barva armádní černá.

Více informací

Skladem

1 639 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

Magpul CTR Butt-Pad, 0,70 ″, pažba armádní černá

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

POPIS PRODUKTU
Pažba Magpul CTR Butt-Pad, 0,70 Vám poskytne stabilní střeleckou podporu. Pažba je z kvalitního polymeru o hmotnosti pouze 258gInstalace pažby je rychlá, jednoduchá pomocí systému QD - Quick Detach. Nastavení pažby probíhá rychle pomocí ergonomické nastavovací páky, která umožňuje pohotově přenastavit polohu stiskem jednoho tlačítka. Jištění v nastavené poloze je přesné a nastavitelné do několika pozic na adaptéru. Pažba je určena pro lehký a rychlý zásah, zjednodušený profil rámu A zabraňuje uchopení a chrání uvolňovací západku, aby se zabránilo její aktivaci. CTR je vybavena systémem tření, který minimalizuje nadměrný pohyb a zvýšuje stabilitu zbraněProtiskluzová pryžová opěrka o tloušťka 0,70" s kuželovým úhlem zajištuje komfortní držení zbraně v ose. Na levé straně pažba disponuje adaptéry pro uchycené QD oka nebo dalšího příslušenství. 

magpul-ctr-butt-pad-070-pazba-armadni-cemagpul-ctr-butt-pad-070-pazba-armadni-ce

INSTALACE PRODUKTU
Pažbu Magpul CTR Butt-Pad, 0,70 lze na pušku připevnit tímto způsobem. Na vestavěný případně odnímatelný adaptér, a to pomocí QD adaptéru, který je transfromován do spodní polohy unašeče šroubu. Instalace celku lze provést na běžné adaptéry o průměru 28.9 mm (1.14 in). Vhodnost umíštění této pažby jsou deriváty zbraní SA58, AK74, AR15.

POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.

OBSAH BALENÍ
1 x Magpul CTR Butt-Pad, 0,70 ″, pažba armádní černá

magpul-ctr-butt-pad-070-pazba-armadni-ce

Parametry

Rozměry DxŠxV 190 x 41 x 130 mm
Váha 258 g
Průměr tubusu pro montáž Mil-Spec
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva armádní černá
Povrchová úprava matná
Materiál polymer

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook