• Armyman doporučuje
  • Doprava zdarma
  • Zajímavá cena
Luth-AR MBA-3 AR-15 Modular, pažba armádní černá Zobrazit větší

Luth-AR MBA-3 AR-15 Modular, pažba armádní černá - Replika

BUTS-0039

Nový produkt

Luth-AR MBA-3 AR-15 Modular (pažba) Replika - 498 g, rozměry - složená 200 x 45 x 140 mm ( rozložená 230 x 45 x 155 mm ), materiál kvalitní nylon, barva armádní černá.

Více informací

Skladem

3 999 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

Luth-AR MBA-3 AR-15 Modular, pažba armádní černá - Replika

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

POPIS PRODUKTU
Pažba Luth-AR MBA-3 AR-15 Modular - Replika Vám poskytne stabilní střeleckou podporu. Pažba je vyrobena z nylonové konstrukce s plnivem ze skelných vláken o hmotnosti 498 g. Instalace pažby je rychlá, jednoduchá pomocí systému QD - Quick Detach a lze ji použít na tubus Mil-SpecKonstrukce pažby zahrnuje lištu Picatinny ve spodní části pro připevnění příslušenství včetně ocelového oka popruhu. Jištění v nastavené poloze je přesné a nastavitelné do několika pozic na adaptéru. Pažba je určena pro deriváty zbraní AR ráže .223 a .308Na levé straně pažba disponuje adaptéry pro uchycené QD oka nebo dalšího příslušenství. Pažba obsahuje přložený imbusový klíč pro montáž a demontáž přislušenství. Plně modulární systém s možností navýšení lícnice až o 25 mm a zadní nastavitelná botka ve třech osách zajištuje komfortní držení zbraně v ose.

luth-ar-mba-3-ar-15-modular-pazba-armadnluth-ar-mba-3-ar-15-modular-pazba-armadnluth-ar-mba-3-ar-15-modular-pazba-armadn

INSTALACE PRODUKTU
Pažbu Luth-AR MBA-3 AR-15 Modular - Replika lze na pušku připevnit tímto způsobem. Na vestavěný případně odnímatelný adaptér, a to pomocí QD adaptéru, který je transfromován do spodní polohy unašeče šroubu. Instalace celku lze provést na běžné adaptér Mil-Spec. Vhodnost umíštění této pažby jsou deriváty zbraní AR.

luth-ar-mba-3-ar-15-modular-pazba-armadnluth-ar-mba-3-ar-15-modular-pazba-armadnluth-ar-mba-3-ar-15-modular-pazba-armadn

POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.

OBSAH BALENÍ
1 x Luth-AR MBA-3 AR-15 Modular, pažba armádní černá - Replika

luth-ar-mba-3-ar-15-modular-pazba-armadn

Parametry

Rozměry DxŠxV složená 200 x 45 x 140 mm ( rozložená 230 x 45 x 155 mm )
Váha 498 g
Průměr tubusu pro montáž Mil-Spec
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva armádní černá
Povrchová úprava matná
Materiál nylon

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook