Slevy

Platební metody:


Dobírka

Nejoblíbenější a nejpoužívanější způsob úhrady zboží. Dobírkové zásilky expedujeme prakticky obratem po přijetí objednávky, protože nemusíme čekat na potvrzení bezhotovostních plateb. Zboží zaplatíte při předání dopravci a to nejčastěji v hotovosti. Službu lze využít pouze při zasílání balíků po území České republiky. 


Předem bankovním převodem

Zboží můžete zaplatit předem pomocí bankovního převodu. Tento způsob platby za zboží je nejlevnější, ale na druhé straně také nejpomalejší. Na základě vytvořené objednávky Vám emailem zašleme instrukce pro bankovní převod a po připsání platby na náš účet zašleme objednané zboží požadovaným způsobem.


Platba platební kartou

Platba kartou online je druh internetové platby, při které zákazník uhradí cílovou částku pomocí platební karty přes platební bránu. Do rozhraní platební brány zákazník zadává číslo karty, datum platnosti a CVC kód ze zadní strany karty. Službu lze využít pouze při zasílání balíků po území České republiky. 


Platba platební kartou na výdejně

Zboží můžete zaplatit platební kartou na výdejně. Tento způsob platby za zboží je nejlevnější a nejrychlejší. Na základě vaší platby za převzaté zboží Vám emailem nebo pomocí sms zašleme potvrzení a doklad o platbě. 


Follow us on Facebook