Slevy

Platební metody:

Dobírka

Nejoblíbenější a nejpoužívanější způsob úhrady zboží. Dobírkové zásilky expedujeme prakticky obratem po přijetí objednávky, protože nemusíme čekat na potvrzení bezhotovostních plateb. Zboží zaplatíte při předání dopravci a to nejčastěji v hotovosti. 

Předem bankovním převodem

Zboží můžete zaplatit předem pomocí bankovního převodu. Tento způsob platby za zboží je nejlevnější, ale na druhé straně také nejpomalejší. Na základě vytvořené objednávky Vám emailem zašleme instrukce pro bankovní převod a po připsání platby na náš účet zašleme objednané zboží požadovaným způsobem.

Předem platformou PayPal

Zboží můžete zaplatit předem pomocí platformy PayPal. Tento způsob platby za zboží je určen hlavně pro zahraniční zákazníky. Pomocí Vašeho PayPal účtu lze okamžitě zaplatit za zboží a zásilky expedujeme prakticky obratem po přijetí objednávky.

Platba platební kartou na výdejně

Zboží můžete zaplatit platební kartou na výdejně. Tento způsob platby za zboží je nejlevnější a nejrychlejší. Na základě vaší platby za převzaté zboží Vám emailem nebo pomocí sms zašleme potvrzení a doklad o platbě. 

CARD_LOGO.png


Follow us on Facebook