Slevy

Doprava:

Můžete si zvolit některou z nabízených možností dodání zboží:

1) Dopravce DPD, Cena dopravy - Česká republika 80 Kč

Objednané zboží Vám přiveze kurýrní služba DPD, a to do 24 hodin od vyskladnění zásilky z našeho obchodu. Doručování probíhá v pracovní dny od 9 do 18 hodin, přičemž si můžete nechat balíček dovézt třeba do zaměstnání, pokud se domů dříve nedostanete. O převzetí zásilky, o jejím stavu a o průběhu doručování budete vždy informováni emailem a SMSkou. Cena dopravy je 80 Kč. Lze využít pouze při zasílání balíků po území České republiky.

2) Dopravce Česká pošta, Cena dopravy - Česká republika 100 Kč

Balík Vám Česká pošta přiveze až domů a to obvykle následující pracovní den po odeslání. Pokud doma zrovna nebudete, uloží zásilku na týden na nejbližší pobočku pošty, kde si ji můžete kdykoliv vyzvednout. O expedici a aktuálním stavu zásilky budete informováni emailem a SMSkou. Přepravce Vás bude informovat i o předpokládané době doručení, číslu zásilky a o případné dobírkové částce, kterou je třeba při převzetí uhradit. Cena dopravy je 100 Kč. Lze využít pouze při zasílání balíků po území České republiky.

3) Dopravce PPL, Cena dopravy - Česká republika 125 Kč

Objednané zboží Vám přiveze kurýrní služba PPL, a to do 24 hodin od vyskladnění zásilky z našeho obchodu. Doručování probíhá v pracovní dny od 9 do 18 hodin, přičemž si můžete nechat balíček dovézt třeba do zaměstnání, pokud se domů dříve nedostanete. O převzetí zásilky, o jejím stavu a o průběhu doručování budete vždy informováni emailem a SMSkou. Cena dopravy je 125 Kč. Lze využít pouze při zasílání balíků po území České republiky.

4) Dopravce DPD, Cena dopravy - Slovensko 240 Kč

Objednané zboží Vám přiveze kurýrní služba DPD, a to do 48 hodin od vyskladnění zásilky z našeho obchodu. Doručování probíhá v pracovní dny od 9 do 18 hodin, přičemž si můžete nechat balíček dovézt třeba do zaměstnání, pokud se domů dříve nedostanete. O převzetí zásilky, o jejím stavu a o průběhu doručování budete vždy informováni emailem a SMSkou. Cena dopravy je 240 Kč. Lze využít pouze při zasílání balíků po území Slovenské republiky.

5) Dopravce PPL, Cena dopravy - Slovensko 265 Kč

Objednané zboží Vám přiveze kurýrní služba PPL, a to do 48 hodin od vyskladnění zásilky z našeho obchodu. Doručování probíhá v pracovní dny od 9 do 18 hodin, přičemž si můžete nechat balíček dovézt třeba do zaměstnání, pokud se domů dříve nedostanete. O převzetí zásilky, o jejím stavu a o průběhu doručování budete vždy informováni emailem a SMSkou. Cena dopravy je 265 Kč. Lze využít pouze při zasílání balíků po území Slovenské republiky.

6) Dopravce DPD, Cena dopravy - Německo 243 Kč

Objednané zboží Vám přiveze kurýrní služba DPD, a to do 48 hodin od vyskladnění zásilky z našeho obchodu. Doručování probíhá v pracovní dny od 9 do 18 hodin, přičemž si můžete nechat balíček dovézt třeba do zaměstnání, pokud se domů dříve nedostanete. O převzetí zásilky, o jejím stavu a o průběhu doručování budete vždy informováni emailem a SMSkou. Cena dopravy je 243 Kč. Lze využít pouze při zasílání balíků po území Spolkové republiky Německa.

7) Dopravce DPD, Cena dopravy - Rakousko 243 Kč

Objednané zboží Vám přiveze kurýrní služba DPD, a to do 48 hodin od vyskladnění zásilky z našeho obchodu. Doručování probíhá v pracovní dny od 9 do 18 hodin, přičemž si můžete nechat balíček dovézt třeba do zaměstnání, pokud se domů dříve nedostanete. O převzetí zásilky, o jejím stavu a o průběhu doručování budete vždy informováni emailem a SMSkou. Cena dopravy je 243 Kč. Lze využít pouze při zasílání balíků po území Rakouska.

8) Dopravce DPD, Cena dopravy - Polsko 243 Kč

Objednané zboží Vám přiveze kurýrní služba DPD, a to do 48 hodin od vyskladnění zásilky z našeho obchodu. Doručování probíhá v pracovní dny od 9 do 18 hodin, přičemž si můžete nechat balíček dovézt třeba do zaměstnání, pokud se domů dříve nedostanete. O převzetí zásilky, o jejím stavu a o průběhu doručování budete vždy informováni emailem a SMSkou. Cena dopravy je 243 Kč. Lze využít pouze při zasílání balíků po území Polska.

9) Dopravce DPD, Cena dopravy - Francie 470 Kč

Objednané zboží Vám přiveze kurýrní služba DPD, a to do 72 hodin od vyskladnění zásilky z našeho obchodu. Doručování probíhá v pracovní dny od 9 do 18 hodin, přičemž si můžete nechat balíček dovézt třeba do zaměstnání, pokud se domů dříve nedostanete. O převzetí zásilky, o jejím stavu a o průběhu doručování budete vždy informováni emailem a SMSkou. Cena dopravy je 344 Kč. Lze využít pouze při zasílání balíků po území Francie.

10) Dopravce DPD, Cena dopravy - Finsko 823 Kč

Objednané zboží Vám přiveze kurýrní služba DPD, a to do 72 hodin od vyskladnění zásilky z našeho obchodu. Doručování probíhá v pracovní dny od 9 do 18 hodin, přičemž si můžete nechat balíček dovézt třeba do zaměstnání, pokud se domů dříve nedostanete. O převzetí zásilky, o jejím stavu a o průběhu doručování budete vždy informováni emailem a SMSkou. Cena dopravy je 640 Kč. Lze využít pouze při zasílání balíků po území Finska.

11) Osobní odběr - Zdarma

Osobní odběr na naší výdejně ve Vrchlabí. O připravené objednávce k vyzvednutí budete předem informováni. Tento způsob dodání zboží má smysl pouze v případě, že jste si zcela jistí jaké zboží požadujete a pokud zároveň chcete platit platební kartou nebo předem a bezhotovostně. Osobní odběr objednaného zboží je zcela zdarma a je to nejlevnější způsob dodání zboží kupujícímu.

Doporučení

Všichni přepravci dodávají balíky obvykle do druhého pracovního dne. Pokud by Vám nejpozději třetí pracovní den, od avizovaného odeslání zásilky, nebyla tato doručena, informujte se prosím telefonicky/osobně u Vámi zvoleného přepravce, zda nenastal problém s doručením Vaší zásilky a případně jak tento vyřešit. Úložní lhůta balíků v depech přepravců je obvykle 5 - 7 dnů a poté se zásilka vrací zpět na adresu odesílatele. Vrácení balíku je zpoplatněno dle tarifu přepravce a tento náklad je vždy přeúčtován příjemci, tedy Vám jako objednateli služby. Prosíme proto o včasné vyzvednutí balíku případně o rychlý kontakt se zvoleným přepravcem. Sdělení ohledně problému s vyzvednutím můžete zaslat i na náš e-mailový nebo telefonní kontakt a my se Vám pokusíme poradit, jak situaci co nejlépe vyřešit. K trasování zásilky, pro více informací, případně ke změně doručovacích dispozic můžete využít webové stránky přepravců.

Dobírka, V případě platby na dobírku se účtuje částka 40 Kč. (Platba Dobírkou je od 16.3.2020 do odvolání zastavena přepravci v důsledku nouzového stavu v Česku nepřijímají hotovost).


Follow us on Facebook