Slevy

Strike Industries Viper, pažba armádní pouštní

BUTS-0013

Nový produkt

Strike Industries Viper (pažba) - 200 g, rozměry - 194 x 42 x 110 mm, materiál kvalitní polymer, barva armádní pouštní.

Více informací

Skladem

1 389 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

Strike Industries Viper, pažba armádní pouštní

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

POPIS PRODUKTU
Pažba Strike Industries Viper Vám poskytne stabilní střeleckou podporu. Pažba je z kvalitního polymeru o hmotnosti pouze 200gNízkoprofilová verze Utility stock nabízí následující. Instalace pažby je rychlá, jednoduchá pomocí systému QD - Quick Detach. Nastavení pažby probíhá rychle pomocí ergonomické nastavovací páky, která umožňuje pohotově přenastavit polohu stiskem jednoho tlačítka. Jištění v nastavené poloze je přesné a nastavitelné do několika pozic na adaptéru. Zjednodušený profil nízkoprofilová rámu zabraňuje uchopení a chrání uvolňovací západku, aby se zabránilo její aktivaci. Protiskluzová pryžová opěrka o tloušťka 0,40" a šírce 40mm s kuželovým úhlem zajištuje komfortní držení zbraně v ose. Na pravé straně pažba disponuje adaptéry pro uchycené QD oka nebo dalšího příslušenství.

strike-industries-viper-pazba-armadni-postrike-industries-viper-pazba-armadni-postrike-industries-viper-pazba-armadni-po

INSTALACE PRODUKTU
Pažbu Strike Industries Viper lze na pušku připevnit tímto způsobem. Na vestavěný případně odnímatelný adaptér, a to pomocí QD adaptéru, který je transfromován do spodní polohy unašeče šroubu. Instalace celku lze provést na běžné adaptéry o průměru 28.9 mm (1.14 in). Vhodnost umíštění této pažby jsou deriváty zbraní SA58, AK74, AR15.

POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.

OBSAH BALENÍ
1 x Strike Industries Viper, pažba armádní pouštní

strike-industries-viper-pazba-armadni-po

Parametry

Rozměry DxŠxV 194 x 42 x 110 mm
Váha 200 g
Průměr tubusu pro montáž Mil-Spec
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva armádní pouštní
Povrchová úprava matná
Materiál polymer

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook