Slevy

Mission First Tactical BATTLELINK Utility Low Profile Commercial Stock, pažba armádní pouštní

BUTS-0003

Nový produkt

Mission First Tactical BATTLELINK Utility Low Profile (pažba) - 310 g, rozměry - 205 x 45 x 135 mm, materiál kvalitní polymer, barva armádní černá.

Více informací

Skladem

1 983 Kč

Více informací

POPIS PRODUKTU
Pažba Mission First Tactical BATTLELINK Vám poskytne stabilní střeleckou podporu. Pažba je z kvalitního polymeru o hmotnosti pouze 310gNízkoprofilová verze Utility stock nabízí následující. Instalace pažby je rychlá, jednoduchá pomocí systému QD - Quick Detach. Nastavení pažby probíhá rychle pomocí ergonomické nastavovací páky, která umožňuje pohotově přenastavit polohu stiskem jednoho tlačítka. Jištění v nastavené poloze je přesné a nastavitelné do několika pozic na adaptéru. Zjednodušený profil nízkoprofilová rámu zabraňuje uchopení a chrání uvolňovací západku, aby se zabránilo její aktivaci. Protiskluzová pryžová opěrka o tloušťka 0,50" a šírce 45mm s kuželovým úhlem zajištuje komfortní držení zbraně v ose. Na pravé a levé straně pažba disponuje adaptéry pro uchycené QD oka nebo dalšího příslušenství. Výklopný opěrka nabízí vnitřní odkládácí prostor pro uložení příslušenství pro taktické operace.

mission-first-tactical-battlelink-utilitmission-first-tactical-battlelink-utilitmission-first-tactical-battlelink-utilit

INSTALACE PRODUKTU
Pažbu Mission First Tactical BATTLELINK lze na pušku připevnit tímto způsobem. Na vestavěný případně odnímatelný adaptér, a to pomocí QD adaptéru, který je transfromován do spodní polohy unašeče šroubu. Instalace celku lze provést na běžné adaptéry o průměru 29,5 mm (1.17 in). Vhodnost umíštění této pažby jsou deriváty zbraní SA58, AK74, AR15.

POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.

OBSAH BALENÍ
1 x Mission First Tactical BATTLELINK Utility Low Profile Commercial Stock, pažba armádní pouštní

mission-first-tactical-battlelink-utilit

Parametry

Rozměry DxŠxV 205 x 45 x 135 mm
Váha 310 g
Průměr tubusu pro montáž 29,5 mm (1.17 in)
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva armádní pouštní
Povrchová úprava matná
Materiál polymer

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook