Slevy

NICOARMS PYTHON-SOFT RU100, pažba armádní černá, Mil-Spec

BUTS-0015

Nový produkt

NICOARMS PYTHON-SOFT RU100 (pažba) - 185 g, rozměry - 190 x 37 x 136 mm, materiál kvalitní polymer, barva armádní černá.

Více informací

Skladem

2 199 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

NICOARMS PYTHON-SOFT RU100, pažba armádní černá, Mil-Spec

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

POPIS PRODUKTU
Pažba NICOARMS PYTHON-SOFT RU100 Vám poskytne stabilní střeleckou podporu. Pažba je z kvalitního polymeru o hmotnosti pouze 185gInstalace pažby je rychlá, jednoduchá pomocí systému QD - Quick Detach. Nastavení pažby probíhá rychle pomocí ergonomické nastavovací páky, která umožňuje pohotově přenastavit polohu stiskem jednoho tlačítka. Jištění v nastavené poloze je přesné a nastavitelné do několika pozic na adaptéru. Pažba je určena pro lehký a rychlý zásah, zjednodušený profil odlehčeného rámu zabraňuje uchopení a chrání uvolňovací západku, aby se zabránilo její aktivaci. Protiskluzová pryžová opěrka o tloušťka 0,40" s kuželovým úhlem zajištuje komfortní držení zbraně v ose. Na pravé straně pažba disponuje adaptéry pro uchycené QD oka nebo dalšího příslušenství. 

nicoarms-python-soft-ru100-pazba-armadninicoarms-python-soft-ru100-pazba-armadni

INSTALACE PRODUKTU
Pažbu NICOARMS PYTHON-SOFT RU100 lze na pušku připevnit tímto způsobem. Na vestavěný případně odnímatelný adaptér, a to pomocí QD adaptéru, který je transfromován do spodní polohy unašeče šroubu. Instalace celku lze provést na běžné aadaptéry o průměru 28.9 mm (1.14 in). Vhodnost umíštění této pažby jsou deriváty zbraní SA58, AK74, AR15.

POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.

OBSAH BALENÍ
1 x NICOARMS PYTHON-SOFT RU100, pažba armádní černá, Mil-Spec 

nicoarms-python-soft-ru100-pazba-armadni

Parametry

Rozměry DxŠxV 190 x 37 x 136 mm
Váha 185 g
Průměr tubusu pro montáž Mil-Spec
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva armádní černá
Povrchová úprava matná
Materiál polymer

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook