Slevy

CAA COMMAND ARMS ACC, pažba armádní černá

BUTS-0006

Nový produkt

CAA COMMAND ARMS (pažba) - 325 g, rozměry - 190 x 50 x 125 mm, materiál kvalitní polymer, barva armádní černá.

Více informací

Skladem

1 399 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

CAA COMMAND ARMS ACC, pažba armádní černá

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

POPIS PRODUKTU
Pažba CAA COMMAND ARMS ACC Vám poskytne stabilní střeleckou podporu. Pažba je z kvalitního polymeru o hmotnosti pouze 325gInstalace pažby je rychlá, jednoduchá pomocí systému QD - Quick Detach. Nastavení pažby probíhá rychle pomocí ergonomické nastavovací páky, která umožňuje pohotově přenastavit polohu stiskem jednoho tlačítka. Jištění v nastavené poloze je přesné a nastavitelné do několika pozic na adaptéru. Oboustranná postranní přihrádka s pevnou západkou zajišťuje vodotěsné ukládání 4 baterií CR123 Side Picatinny lišta umožňuje přidání nastavitelného držáku (ACP) nebo držáku MPS. Protiskluzová pryžová opěrka s kuželovým úhlem zajištuje komfortní držení zbraně v ose. V dolní pozici je umístěno oko pro zavěšení popruhu. Na levé a pravé straně pažba disponuje adaptéry pro uchycené QD oka nebo dalšího příslušenství.

caa-command-arms-acc-mil-spec-pazba-cerncaa-command-arms-acc-mil-spec-pazba-cerncaa-command-arms-acc-mil-spec-pazba-cern

INSTALACE PRODUKTU
Pažbu CAA COMMAND ARMS ACC lze na pušku připevnit tímto způsobem. Na vestavěný případně odnímatelný adaptér, a to pomocí QD adaptéru, který je transfromován do spodní polohy unašeče šroubu. Instalace celku lze provést na běžné adaptéry o průměru 29,5 mm (1.17 in). Vhodnost umíštění této pažby jsou deriváty zbraní SA58, AK74, AR15.

POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.

OBSAH BALENÍ
1 x CAA COMMAND ARMS ACC, pažba armádní černá

caa-command-arms-acc-mil-spec-pazba-cern

Parametry

Rozměry DxŠxV 190 x 50 x 125 mm
Váha 325 g
Průměr tubusu pro montáž 29,5 mm (1.17 in)
Rozměr montáže pro rail 22 mm
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Délka těla pro montáž 60 mm
Barva armádní černá
Povrchová úprava matná
Materiál polymer

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook