Slevy

NICOARMS TACTICAL SKELETON MINIMALIST, pažba armádní černá

BUTS-0080

Nový produkt

NICOARMS TACTICAL SKELETON MINIMALIST (pažba) - 422 g, rozměry - složená 195 x 50 x 145 mm, materiál slitina hliníku, barva armádní černá.

Více informací

Skladem

2 999 Kč

Více informací

POPIS PRODUKTU
Pažba NICOARMS TACTICAL SKELETON MINIMALIST Vám poskytne stabilní střeleckou podporu. Pažba je vyrobena z hliníkové konstrukce o hmotnosti 422 g. Je plně nastavitelná a je vybavena pohyblivou opěrkou. Zadní botka je nastavitelná vertikálně (pojezd ~ 2,15 palce), což umožňuje dokonalé přizpůsobení výšce ramen. Hlavní kolejnice je vyrobena z eloxovaného hliníku a botka je z pevného odolného polymeru. Nastavitelná hliníková lícnice pro oporu tváře (pojezd ~ 1,25 palce) má polstrovanou pěnovou opěrku pro pohodlí. Kromě toho je k dispozici oboustranný rychloupínací otvor pro upevnění QD oka popruhu. Tato pažba se instaluje na tubus mil-spec (1,148 palce), ne komerční průměr.

nicoarms-tactical-skeleton-minimalist-panicoarms-tactical-skeleton-minimalist-pa

INSTALACE PRODUKTU
Pažbu NICOARMS TACTICAL SKELETON MINIMALIST lze na pušku připevnit tímto způsobem. Na vestavěný případně odnímatelný adaptér, a to pomocí QD adaptéru, který je transfromován do spodní polohy unašeče šroubu. Instalace celku lze provést na běžné adaptéry Mil-Spec. Vhodnost umíštění této pažby jsou deriváty zbraní AR.

POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.

OBSAH BALENÍ
1 x NICOARMS TACTICAL SKELETON MINIMALIST, pažba armádní černá

nicoarms-tactical-skeleton-minimalist-pa

Parametry

Rozměry DxŠxV 195 x 50 x 145 mm
Váha 422 g
Průměr tubusu pro montáž Mil-Spec
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva armádní černá
Povrchová úprava matná
Materiál slitina hliníku

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook