Slevy

MAGPUL MOE SL Carbine Stock – Mil-Spec

BUTS-0053

Nový produkt

MAGPUL MOE SL Carbine Stock (pažba) - 233 g, rozměry - 185 x 45 x 130 mm, materiál kvalitní ocel a nylon, barva armádní černá.

Více informací

Skladem

1 999 Kč

Více informací

POPIS PRODUKTU
Pažba MAGPUL MOE SL Vám poskytne stabilní střeleckou podporu. Pažba je z kvalitního polymeru o hmotnosti pouze 233gInstalace pažby je rychlá, jednoduchá pomocí systému QD - Quick Detach. Nastavení pažby probíhá rychle pomocí ergonomické nastavovací páky, která umožňuje pohotově přenastavit polohu stiskem jednoho tlačítka. Jištění v nastavené poloze je přesné a nastavitelné do několika pozic na adaptéru. Pažba je určena pro lehký a rychlý zásah, zjednodušený profil rámu zabraňuje uchopení a chrání uvolňovací západku, aby se zabránilo její aktivaci. MOE SL je vybavena systémem tření, který minimalizuje nadměrný pohyb a zvýšuje stabilitu zbraně. Protiskluzová pryžová opěrka o tloušťka 0,40" s kuželovým úhlem zajištuje komfortní držení zbraně v ose. Na levé a pravé straně pažba disponuje adaptéry pro uchycení QD oka nebo dalšího příslušenství.

magpul-moe-sl-carbine-stock-mil-spec.jpgmagpul-moe-sl-carbine-stock-mil-spec.jpgmagpul-moe-sl-carbine-stock-mil-spec.jpg

INSTALACE PRODUKTU
Pažbu MAGPUL MOE SL Carbine Stock – Mil-Spec lze na pušku připevnit tímto způsobem. Na vestavěný případně odnímatelný adaptér, a to pomocí QD adaptéru, který je transfromován do spodní polohy unašeče šroubu. Instalace celku lze provést na běžné adaptéry Mil-Spec. Vhodnost umíštění této pažby jsou deriváty zbraní AR.

POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.

OBSAH BALENÍ
1 x MAGPUL MOE SL Carbine Stock – Mil-Spec

magpul-moe-sl-carbine-stock-mil-spec.jpg

Parametry

Rozměry DxŠxV 185 x 45 x 130 mm
Váha 233 g
Průměr tubusu pro montáž Mil-Spec
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva armádní černá
Povrchová úprava matná
Materiál polymer

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook