Slevy

FAB Defence GL-SHOCK, pažba armádní pouštní

BUTS-0001

Nový produkt

FAB Defence GL-SHOCK (pažba) - 400 g, rozměry - 185 x 60 x 130 mm, materiál kvalitní polymer, barva armádní pouštní.

Více informací

Skladem

1 898 Kč

Více informací

POPIS PRODUKTU
Pažba FAB DEFENCE GL-SHOCK Vám poskytne stabilní střeleckou podporu včetně vestavěné lícnice. Pažba je z kvalitního polymeru o hmotnosti pouze 400gInstalace pažby je rychlá, jednoduchá pomocí systému QD - Quick Detach. Nastavení pažby probíhá rychle pomocí ergonomické nastavovací páky, která umožňuje pohotově přenastavit polohu stiskem jednoho tlačítka. Jištění v nastavené poloze je přesné a nastavitelné do několika pozic na adaptéru. Vestavěná zadní přihrádka s pevnou západkou pod pryžovou opěrkou zajišťuje vodotěsné ukládání 2 baterií CR123. Side lišty umožňují přesné nastavení výšky lícnice, která zajištuje přesnou střelbu na střední a dlouhé vzdálenosti. Protiskluzová pryžová opěrka s kuželovým úhlem zajištujě komfortní držení zbraně v ose. Na levé straně pažba disponuje adaptéry pro uchycené QD oka nebo dalšího příslušenství. Vestavěná pružina dostatečně snižuje zpětný ráz nejenom u ráže .223, ale je vhodná pro těžší kalibry a brokovnice.

fab-defence-gl-shock-pazba-armadni-poustfab-defence-gl-shock-pazba-armadni-poustfab-defence-gl-shock-pazba-armadni-poust

INSTALACE PRODUKTU
Pažbu FAB DEFENCE GL-SHOCK lze na pušku připevnit tímto způsobem. Na vestavěný případně odnímatelný adaptér, a to pomocí QD adaptéru, který je transfromován do spodní polohy unašeče šroubu. Instalace celku lze provést na běžné adaptéry o průměru 29,5 mm (1.17 in). Vhodnost umíštění této pažby jsou deriváty zbraní SA58, AK74, AR15.

POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 5000 J.

OBSAH BALENÍ
1 x FAB Defence GL-SHOCK, pažba armádní pouštní

fab-defence-gl-shock-pazba-armadni-poust

Parametry

Rozměry DxŠxV 185 x 60 x 130 mm
Váha 400 g
Průměr tubusu pro montáž 29,5 mm (1.17 in)
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva armádní pouštní
Povrchová úprava matná
Materiál polymer

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook