AR15 SET XIX - pažba, teleskop

BUTS-0083

Nový produkt

Rozměry DxŠxV teleskop - 181 x 29 x 36 mm, pažba - 195 x 50 x 145 mm, váha teleskop - 191 g, pažba - 422 g, průměr tubusu pro montáž Mil-spec, materiál polymer, ocel, slitina hliníku.

Více informací

Obsah balení

Více informací

POPIS PRODUKTU

AR15 SET XIX - pažba, teleskop.

1) Pažba

Pažba NICOARMS TACTICAL SKELETON MINIMALIST Vám poskytne stabilní střeleckou podporu. Pažba je vyrobena z hliníkové konstrukce o hmotnosti 422 g. Je plně nastavitelná a je vybavena pohyblivou opěrkou. Zadní botka je nastavitelná vertikálně (pojezd ~ 2,15 palce), což umožňuje dokonalé přizpůsobení výšce ramen. Hlavní kolejnice je vyrobena z eloxovaného hliníku a botka je z pevného odolného polymeru. Nastavitelná hliníková lícnice pro oporu tváře (pojezd ~ 1,25 palce) má polstrovanou pěnovou opěrku pro pohodlí. Kromě toho je k dispozici oboustranný rychloupínací otvor pro upevnění QD oka popruhu. Tato pažba se instaluje na tubus mil-spec (1,148 palce), ne komerční průměr.

2) Teleskop

NICOARMS ARBF-200 KIT teleskopické pažby AR15 Mil-spec Vám poskytne stabilní střeleckou podporu. Adaptér je vyroben z kvalitní hlininíkové slitiny 7075-T6 o hmotnosti pouze 97gInstalace adaptéru je rychlá, jednoduchá pomocí závitu 1-3/ 16-16 UN a ocelové matice přimo do rámu zbraně. Nastavení pozice adaptéru je rychlé a umožňuje pohotově přenastavit polohu pažby na drážce adaptéru. Jištění v nastavené poloze je přesné a nastavitelné do šesti pozic na adaptéru. Pažba je určena pro lehký a rychlý zásah, zjednodušený profil odlehčeného rámu zabraňuje uchopení a chrání uvolňovací západku, aby se zabránilo její aktivaci. Konstrukce trubky zajištuje komfortní držení zbraně v ose. Na přední stranu pažba lze umístit oko na popruh nebo další příslušenství. Odpružení celé soustavy zajištuje absorbér s pružinou o síle 2.5 kg. Tělo tlumiče je vyrobeno z hliníku 6061-T6. Je zesílené a opatřené povrchovou úpravou tvrdý elox, pro vysokou odolnost. Uvnitř tlumiče se nachází dvě těžká ocelové závaží pro hladší chod a vysokou spolehlivost tlumiče. Tlumič je na svém konci opatřen gumovým dorazem pro zmírnění otřesů. Tlumič potenciálně zvyšuje dobu prodlevy při střelbě v automatickém režimu, usnadňuje extrakci prázdných nábojnic a snižuje přetlak.  

ar15-set-xix-pazba-teleskop.jpgar15-set-xix-pazba-teleskop.jpgar15-set-xix-pazba-teleskop.jpg

POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.

OBSAH BALENÍ
1 x AR15 SET XIX - pažba, teleskop.

Parametry

Rozměry DxŠxV teleskop - 181 x 29 x 36 mm, pažba - 195 x 50 x 145 mm
Váha teleskop - 191 g, pažba - 422 g
Průměr tubusu pro montáž Mil-spec
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva armádní černá
Povrchová úprava matná
Materiál polymer, ocel, slitina hliníku

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook