AR15 SET VIII - pažba, teleskop

BUTS-0066

Nový produkt

Rozměry DxŠxV teleskop - 198 x 30 x 38 mm, pažba - 180 x 60 x 150 mm, Váha teleskop - 240 g, pažba - 419 g, Průměr tubusu pro montáž Commercial, Barva armádní černá, Materiál polymer, ocel, slitina hliníku. 

Více informací

Obsah balení

Více informací

POPIS PRODUKTU

AR15 SET VIII - pažba, teleskop

1) Pažba

Pažba FAB DEFENCE GL-CORE CP Vám poskytne stabilní střeleckou podporu včetně vestavěné lícnice. Pažba je z kvalitního polymeru o hmotnosti pouze 419gInstalace pažby je rychlá, jednoduchá pomocí systému QD - Quick Detach. Nastavení pažby probíhá rychle pomocí ergonomické nastavovací páky, která umožňuje pohotově přenastavit polohu stiskem jednoho tlačítka. Jištění v nastavené poloze je přesné a nastavitelné do několika pozic na adaptéruProtiskluzová pryžová opěrka s kuželovým úhlem zajištuje komfortní držení zbraně v ose. Na levé a pravé straně pažba disponuje adaptéry pro uchycené QD oka nebo dalšího příslušenství. Součástí balení jsou výměnné adaptéry pro uchycení na Mil-Spec a Commercial tubusy. Lze použít nejenom u ráže .223, ale je vhodná pro těžší kalibry a brokovnice.

2) Teleskop

NICOARMS ARBF-100 KIT teleskopické pažby AR15 Commercial Vám poskytne stabilní střeleckou podporu. Adaptér je vyroben z kvalitní hlininíkové slitiny 7075-T6 o hmotnosti pouze 144gInstalace adaptéru je rychlá, jednoduchá pomocí závitu 1-3/ 16-16 UN a ocelové matice přimo do rámu zbraně. Nastavení pozice adaptéru je rychlé a umožňuje pohotově přenastavit polohu pažby na drážce adaptéru. Jištění v nastavené poloze je přesné a nastavitelné do šesti pozic na adaptéru. Pažba je určena pro lehký a rychlý zásah, zjednodušený profil odlehčeného rámu zabraňuje uchopení a chrání uvolňovací západku, aby se zabránilo její aktivaci. Konstrukce trubky zajištuje komfortní držení zbraně v ose. Na přední stranu pažba lze umístit oko na popruh nebo další příslušenství. Odpružení celé soustavy zajištuje absorbér s pružinou o síle 2.5 kg. Tělo tlumiče je vyrobeno z hliníku 6061-T6. Je zesílené a opatřené povrchovou úpravou tvrdý elox, pro vysokou odolnost. Uvnitř tlumiče se nachází dvě těžká ocelové závaží pro hladší chod a vysokou spolehlivost tlumiče. Tlumič je na svém konci opatřen gumovým dorazem pro zmírnění otřesů. Tlumič potenciálně zvyšuje dobu prodlevy při střelbě v automatickém režimu, usnadňuje extrakci prázdných nábojnic a snižuje přetlak.  

ar15-set-viii-pazba-teleskop.jpgar15-set-viii-pazba-teleskop.jpgar15-set-viii-pazba-teleskop.jpg

POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.

OBSAH BALENÍ
1 x AR15 SET VIII - pažba, teleskop

Parametry

Rozměry DxŠxV teleskop - 198 x 30 x 38 mm, pažba - 180 x 60 x 150 mm
Váha teleskop - 240 g, pažba - 419 g
Průměr tubusu pro montáž Commercial
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva armádní černá
Povrchová úprava matná
Materiál polymer, ocel, slitina hliníku

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook