Ramwear CHPCA-Vest-100, taktická vesta, armádní černá

VEST-0023

Nový produkt

Rozměry - (Š x V) 25,00 x 50,00 cm / 9.8 x 19.6 palce bez náplně, hmotnost 2250 g, armádní černá, 600D encryption polyester.

Více informací

Skladem

1 599 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

Ramwear CHPCA-Vest-100, taktická vesta, armádní černá

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

POPIS PRODUKTU
Ramwear CHPCA-Vest-100 je taktická modulární vesta, která je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu Oxford 600D, silnější pevnost v tahu a odolnost proti opotřebení. Na boční,přední a zadní straně je umístěn molle design, lze tedy snadno upnout a přenášet další příslušenství. Vesta v sadě obsahuje dvě pouzdra na běžné dvouřadé zásobníky ráže .223Rem nebo 5,45x39 mm, jedno pouzdro na dokumenty s integrovanou sumkou na svítilnu, nebo pistolový zásobník a jednou univerzální kapsou. Horní strany vesty jsou osazeny sumkou na pistolové zásobníky nebo další příslušenství. Vestu lze jako celek nastavit v rozsahu obvodu pasu 100-135 cm. 

ramwear-chpca-vest-100-takticka-vesta-arramwear-chpca-vest-100-takticka-vesta-ar

POUŽITÍ
Údržbu provádíme běžnými saponátovými čistícími prostředky a vlažnou vodou.V žádném případě nepoužíváme bělidla,agresivní čistidla či jiné chemické látky.Molitanovou houbičkou nebo měkkým hadrem setřeme nečistoty a opláchneme čistou vodou.V případě nutnosti můžeme použít kartáč.Nepereme v pračce,neždímeme,při sušení nesmí být výrobky vystaveny sálavému teplu (příliš blízko kamen,položeny na akumulačních kamnech,v troubě atd.),nesmí se sušit u otevřeného ohně,v blízkosti přímých zdrojů tepla nebo v sušičce.Výrobek se nesmí žehlit.V případě,že součástí výrobku jsou suché zipy,je potřeba odstraňovat nečistoty ze suchých zipů,aby se zajistila funkčnost zipu.

ramwear-chpca-vest-100-takticka-vesta-arramwear-chpca-vest-100-takticka-vesta-ar

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Při používání nevystavujte vestu ohni a kontaktu s chemickým rozpouštědlem.

OBSAH SADY 
1 x Ramwear CHPCA-Vest-100, taktická vesta, armádní černá

ramwear-chpca-vest-100-takticka-vesta-ar

Parametry

Rozměry DxŠxV 25,00 x 50,00 cm / 9.8 x 19.6 palce
Váha 2250 g
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva armádní černá
Povrchová úprava matná
Materiál 600D encryption polyester
Molle ano

Příslušenství

23 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook