MPOW Ear-Muff EM5002B, Střelecká sluchátka

SLCH-0007

Nový produkt

Střelecká sluchátka - NRR 28dB , pasivní, 300g, materiál polymer.

Více informací

Skladem

999 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

MPOW Ear-Muff EM5002B, Střelecká sluchátka

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

POPIS PRODUKTU
MPOW Ear-Muff EM5002 jsou pasivní Střelecká sluchátka určená k ochraně sluchu. Polohu upnutí lze snadno změnit pomocí dvoubodového uchycení podle velikosti hlavy. Široké polstrované bočnice zajištují dokonalou fiixaci a pohodlné nošení. Ke sluchátkům je přiřazen útlum zvuku Noise Reduction Rating 28dBNoise Reduction Rating (NRR) je parametr udávající útlum zvuku. Plastový polstrovaný oblouk,technologie pro vysokofrekvenční i nízkofrekvenční útlum a kvalitní těsnění zaručující svou funkci bez přílišného tlaku na uši a hlavu. Střelecká sluchátka zaručující ochranu sluchu bez kompromisů.

mpow-ear-muff-em5002b-strelecka-sluchatkmpow-ear-muff-em5002b-strelecka-sluchatkmpow-ear-muff-em5002b-strelecka-sluchatk

POUŽITÍ
Před prvnim použitím nastavte velikost upnutí. Rozložení sluchadla se provádí pozvolným vyjmutím obložení a molitanu směrem do středu. Uskladnění lze provést složením pomocí skládacího oblouku.

OBSAH BALENÍ
1 x CrossEye Tac-Force Green, Střelecká sluchátka
1 x Transportní vak

mpow-ear-muff-em5002b-strelecka-sluchatk

Parametry

Rozměry DxŠ Nastavitelná velikost
Váha 300 g
Barva černá
Povrchová úprava matná
Materiál polymer
NRR 28 dB
SNR 34 dB

Příslušenství

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook