Slevy

CrossEye Tactical-6S, Střelecká sluchátka

SLCH-0001

Nový produkt

Střelecká sluchátka - NRR 20dB , aktivní, 210g, napájení 4xAAA, materiál polymer.

Více informací

Skladem

1 499 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

CrossEye Tactical-6S, Střelecká sluchátka

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

POPIS PRODUKTU
CrossEye Tactical-6S jsou aktivní Střelecká sluchátka určená k ochraně sluchu. Aktivní funkce umožnuje tlumit okolní zvuky nad 80dB během několika milisekund. Obě straně separátně disponují možností nastavení hlastitosti případně vypnutí poslechu okolí. Polohu upnutí lze snadno změnit pomocí dvoubodového uchycení podle velikosti hlavy. Ke sluchátkům je přiřazen útlum zvuku Noise Reduction Rating 20dBNoise Reduction Rating (NRR) je parametr udávající útlum zvuku.

crosseye-tactical-6s-strelecka-sluchatkacrosseye-tactical-6s-strelecka-sluchatkacrosseye-tactical-6s-strelecka-sluchatka

POUŽITÍ
Před prvnim použitím proveďte instalaci baterií 2xAAA pro každou stranu separátně  a nastavte velikost upnutí. Rozložení sluchadla se provádí pozvolným vyjmutím obložení a molitanu směrem do středu. Uskladnění lze provést složením pomocí skládacího oblouku.

crosseye-tactical-6s-strelecka-sluchatkacrosseye-tactical-6s-strelecka-sluchatkacrosseye-tactical-6s-strelecka-sluchatka

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Před instalaci bateríí musí být sluchátka v režimu "OFF" a pro správné vložení baterie do sluchadla je nutné dodržovat označenou polaritu. Nedodržením tohoto postupu lze zničít elektroniku sluchadla.

OBSAH BALENÍ
1 x CrossEye Tactical-6S, Střelecká sluchátka

Parametry

Rozměry DxŠ Nastavitelná velikost
Váha 210 g
Barva armádní černá
Povrchová úprava matná
Materiál polymer
Napájení 4 x baterie AAA, (1,5V) nejsou součástí balení
NRR 20 dB

Příslušenství

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook