RamWear QBACK-CASE-310, taktické pouzdro pro dlouhou zbraň

KLVP-0017

Nový produkt

Taktické pouzdro pro dlouhou zbraň - materiál: 600d nylon, barva armádní černá, hmotnost 1040g, délka 85 cm, šířka 30 cm, hloubka 4 cm.

Více informací

Není skladem

1 599 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

RamWear QBACK-CASE-310, taktické pouzdro pro dlouhou zbraň

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

POPIS PRODUKTU
RamWear QBACK-CASE-310 je nylonové pouzdro pro dlouhou zbraň. Celková délka 85 cm a šířka 30 cm je předurčena pro uložení jedné dlouhé kulové případně brokové zbraně včetně dlouhého zásobníku. Pouzdro lze pohodlně nosit pomocí ručního madla disponující suchým zipem, případně zádových popruhů disponující přezkou v horní a spodní straně, kterou lze přesně nastavit a docílit správného upnutí. Zbraň lze umístit do hlavní šachty a nastavit upnutí pomocí suchého zipu, zajištující dokonalou fixaci při transportu.Příslušenství lze umístit do boční kapsy o velikosti 62 x 25 cm, která je umíštěna na pravé straně pouzdra.Kapsa disponuje suchým zipem pomocí kterého lze zajistit fixaci obsahu.Na vrhholu boční kapsy je další úložní prostor o velikosti 16 x 19 cm diposnující zipem. Přední strana pouzdra disponuje 2 x šachtou a spodní strana pouzdra disponuje 1 x šachtou na zip. Vnější 600d a vnitřní polstrovaný materiál zaručuje dokonalou ochranu zbraně před poškrábáním, prachem a povětrnostními vlivy.

ramwear-qback-case-310-takticke-pouzdro-ramwear-qback-case-310-takticke-pouzdro-

POUŽITÍ
Před prvnim použitím doporučujeme provést impregnaci, která zajistí prodloužení životnosti pouzdra. Čištění pouzdra při teplotě max. 30°C.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Při používání nevystavujte pouzdro ohni a kontaktu s chemickým rozpouštědlem.

OBSAH BALENÍ
1 x RamWear QBACK-CASE-310, taktické pouzdro pro dlouhou zbraň

ramwear-qback-case-310-takticke-pouzdro-

Parametry

Rozměry DxŠxV Délka 85 cm, šířka 30 cm, hloubka 4 cm
Váha 1040 g
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva armádní černá
Povrchová úprava matná
Materiál 600D nylon, slitina hlíníku
Klip ano

Příslušenství

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook