RamWear SDUAL-CASE-351, taktické pouzdro pro dlouhou zbraň

BAGS-0035

Nový produkt

Taktické pouzdro pro dlouhou zbraň - materiál: 600d nylon, barva armádní zelená, hmotnost 2200 g, délka 118 cm, šířka 30 cm, hloubka 10 cm.

Více informací

Skladem

2 399 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

RamWear SDUAL-CASE-351, taktické pouzdro pro dlouhou zbraň

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

POPIS PRODUKTU
RamWear SDUAL-CASE-351 je nylonové duální pouzdro pro dlouhou zbraň. Celková délka 118 cm a šířka 30 cm je předurčena pro uložení dvojice dlouhé kulové případně brokové zbraně včetně dlouhého zásobníku. Pouzdro lze pohodlně nosit pomocí ručního madla disponující suchým zipem, případně zádových popruhů disponující přezkou v horní a spodní straně, kterou lze přesně nastavit a docílit správného upnutí. Zbraň lze umístit do hlavní šachty a nastavit upnutí pomocí suchého zipu, zajištující dokonalou fixaci při transportu.Příslušenství lze umístit do střední boční kapsy o velikosti 20 x 22 cm, která je umíštěna na pravé straně pouzdra.Kapsa disponuje přezkou pomocí kterého lze zajistit fixaci obsahu. Levá a pravá boční kapsa o velikosti 14 x 22 cm disponuje přezkou , kterou lze nastavit v rozsahu upnutí popruhu. Pod boční kapsou je další prostor pro příslušenství. Vnější 600d a vnitřní polstrovaný materiál zaručuje dokonalou ochranu zbraně před poškrábáním, prachem a povětrnostními vlivy.

ramwear-sdual-case-351-takticke-pouzdro-ramwear-sdual-case-351-takticke-pouzdro-

POUŽITÍ
Údržbu provádíme běžnými saponátovými čistícími prostředky a vlažnou vodou.V žádném případě nepoužíváme bělidla,agresivní čistidla či jiné chemické látky.Molitanovou houbičkou nebo měkkým hadrem setřeme nečistoty a opláchneme čistou vodou.V případě nutnosti můžeme použít kartáč.Nepereme v pračce,neždímeme,při sušení nesmí být výrobky vystaveny sálavému teplu (příliš blízko kamen,položeny na akumulačních kamnech,v troubě atd.),nesmí se sušit u otevřeného ohně,v blízkosti přímých zdrojů tepla nebo v sušičce.Výrobek se nesmí žehlit.V případě,že součástí výrobku jsou suché zipy,je potřeba odstraňovat nečistoty ze suchých zipů,aby se zajistila funkčnost zipu.

ramwear-sdual-case-351-takticke-pouzdro-ramwear-sdual-case-351-takticke-pouzdro-

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Při používání nevystavujte vestu ohni a kontaktu s chemickým rozpouštědlem.

OBSAH SADY 
1 x RamWear SDUAL-CASE-351, taktické pouzdro pro dlouhou zbraň

ramwear-sdual-case-351-takticke-pouzdro-ramwear-sdual-case-351-takticke-pouzdro-

Parametry

Rozměry DxŠxV Délka 118 cm, Šířka 30 cm, Hloubka 10 cm
Váha 2200 g
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva armádní zelená
Povrchová úprava matná
Materiál 600D nylon, slitina hlíníku
Klip ano

Příslušenství

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook