Slevy

Voncold Tactical-PrimaProtection-A500, brýle

BRYL-0002

Nový produkt

Voncold Tactical-PrimaProtection-A500 - 3x štít jasná-žlutá-šedá, polykarbonát, UV, barva černá, elastický popruh, 100g.

Více informací

Skladem

999 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

Voncold Tactical-PrimaProtection-A500, brýle

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

POPIS PRODUKTU
Voncold Tactical-PrimaProtection-A500 jsou profesionální taktické brýle, které lze osadit třemi štíty. Žlutá - vysoce kontrastní žlutá čočka ideální pro velmi slabé osvětlení. Jasná - zlepšuje zrakovou ostrost při slabém osvětlení. Hnědá - zvýšení kontrastu ideální pro silné sluneční světlo. Čočky jsou vyrobeny z polykarbonátu o tloušťce 2,2 mm, který odolá vysokému nárazu. Vnitřní rám je vyroben z elastické gumy, která dokonale fixuje tvar hlavy a usazuje brýle k obličeji. Štíty jsou vybaveny povlakem proti zamlžování na vnitřní straně a proti poškrábání na vnější straně. Elastický páskový popruh vyrobený z nylonového vlákna o šířce 35 mm a délce cca 55 cm lze polohovat přesně podle potřeby a obvodu pro upnutí. Brýle Voncold Tactical-PrimaProtection-A500, to je komplexní řešení ochrany očí při sportu a taktické střelbě.

voncold-tactical-primaprotection-a500-brvoncold-tactical-primaprotection-a500-brvoncold-tactical-primaprotection-a500-br

POUŽITÍ
Před prvním upnutím nastavte elastický popruh podle obvodu hlavy. Výměnu štítu provedete vysunutím bočniče směrem k nosníku.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Při provozu zabraňte poškrábání čoček a deformaci rámu čočky nejsou vybaveny balistickou ochranou zraku.

voncold-tactical-primaprotection-a500-brvoncold-tactical-primaprotection-a500-brvoncold-tactical-primaprotection-a500-br

OBSAH BALENÍ
1 x Voncold Tactical-PrimaProtection-A500, brýle
1 x pouzdro pro uložení kompletní sady příslušenství
3 x sada čoček

voncold-tactical-primaprotection-a500-br

Parametry

Rozměry DxŠ čočky: 195 x 60 mm
Váha 100 g
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva Rám: černá, Čočky: hnědá,jasná,žlutá
Povrchová úprava lesklá
Materiál polykarbonát
UV ochrana UV400
Polarizační čočky ne
Balistická ochrana ne

Příslušenství

24 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook