Slevy

NICOARMS T-Star AS678, taktická rukojeť , černá, nylon

TARU-0007

Nový produkt

Taktická rukojeť - 300 x 30 x 60 mm, 52g + 10g, RIS, černá, nylon.

Více informací

Skladem

849 Kč

899 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

NICOARMS T-Star AS678, taktická rukojeť , černá, nylon

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

POPIS PRODUKTU
Ergonomická trojúhelníková taktická rukojeť (grip) NICOARMS T-Star AS678, je ekonomicky velmi výhodnou volbou pro každého, kdo potřebuje zajistit lepší stabilitu dlouhé zbraně nejen při taktické střelbě. Díky své váze pouhých 52g ani nepoznáte, že ji na zbrani máte. Ergonomický tvar rukojeti zajišťuje pevný úchop zbraně a umožní lepší zapření zbraně o tělo. Zvyší se tak jistota a přesnost při střelbě.Drážkování na rukojeti má protiskluzný účel a zajišťuje dobrý úchop i při pocení ruky, nebo je li zbraň vystavena vlhku. Rukojeť je složena ze dvou částí spojených čtyřmi šroubky a přesto, že je rukojeť vyrobena z Nylonu, se velmi příjemně drží a spoje mezi částmi nejsou na omak prakticky znatelné. Rukojeť je opatřena drážkou pro osazení na RIS.Pozor opěrka pro palec je součástí balení!!!!

nicoarms-t-star-as678-takticka-rukojet-cnicoarms-t-star-as678-takticka-rukojet-c


POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.


MONTÁŽ

Snadnou montáž provedete povolením 1 imbus šroubku na boku rukojeti a nastrčením na RIS lištu 22mm. Rukojeť disponuje tzv. pojistným šroubem, který by zapadl do drážky railu, lze ji tedy libovolně posouvat po railu dopředu-dozadu na kterékoli místo a ve vyhovujícím místě stačí šroubky v rukojeti opět dotáhnout. Po utažení je docíleno dostatečně pevné a stabilní spojení se zbraní.
Vzhledem k použitému materiálu (polymer), je potřeba si počínat opatrněji při dotahování šroubků, aby nedošlo ke stržení závitu.

OBSAH BALENÍ
1 x Taktická rukojeť NICOARMS T-Star AS678
1 x Taktická opěrka pro palec
1 x imbusový klíč

nicoarms-t-star-as678-takticka-rukojet-c

Parametry

Rozměry DxŠxV 300 x 30 x 60 mm
Váha 52 g + 10 g
Rozměr montáže pro rail 22 mm
Barva černá
Povrchová úprava lesklá
Materiál polymer

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook