VONCOLD Triangle TR116, taktická rukojeť , černá, polymer

TARU-0003

Nový produkt

Taktická rukojeť - 141 x 41 x 54 mm, 71g, RIS, černá, polymer.

Více informací

Skladem

412 Kč

Více informací

POPIS PRODUKTU
Ergonomická trojúhelníková taktická rukojeť (grip) VONCOLD Triangle TR116, je ekonomicky velmi výhodnou volbou pro každého, kdo potřebuje zajistit lepší stabilitu dlouhé zbraně nejen při taktické střelbě. Díky své váze pouhých 71g ani nepoznáte, že ji na zbrani máte. Ergonomický tvar rukojeti zajišťuje pevný úchop zbraně a umožní lepší zapření zbraně o tělo. Zvyší se tak jistota a přesnost při střelbě.Drážkování na rukojeti má protiskluzný účel a zajišťuje dobrý úchop i při pocení ruky, nebo je li zbraň vystavena vlhku. Rukojeť je složena ze dvou částí spojených čtyřmi šroubky a přesto, že je rukojeť vyrobena z Polymeru, se velmi příjemně drží a spoje mezi částmi nejsou na omak prakticky znatelné. Rukojeť je opatřena drážkou pro osazení na RIS.

voncold-triangle-tr116-takticka-rukojet-voncold-triangle-tr116-takticka-rukojet-

POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.

MONTÁŽ
Snadnou montáž provedete povolením 3 křížových šroubku na boku rukojeti a nastrčením na RIS lištu 22mm. Rukojeť disponuje tzv. pojistným šroubem, který zapadá do drážky railu, lze ji tedy libovolně posouvat po railu dopředu-dozadu na kterékoli místo a ve vyhovujícím místě stačí šroubky v rukojeti opět dotáhnout. Po utažení je docíleno dostatečně pevné a stabilní spojení se zbraní.
Vzhledem k použitému materiálu (Polymer), je potřeba si počínat opatrněji při dotahování šroubků, aby nedošlo ke stržení závitu.

OBSAH BALENÍ

1 x Taktická rukojeť VONCOLD Triangle TR11
1 x Montážní sřoubovák

voncold-triangle-tr116-takticka-rukojet-

Parametry

Rozměry DxŠxV 141 x 41 x 54 mm
Váha 71 g
Rozměr montáže pro rail 22 mm
Barva černá
Povrchová úprava matná
Materiál polymer

Příslušenství

27 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook