NICOARMS T-Straight GH202, taktická rukojeť , černá, nylon

TARU-0046

Nový produkt

Taktická rukojeť - 80 x 34 x 47 mm, 53 g, RIS, černá, nylon.

Více informací

Skladem

499 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

NICOARMS T-Straight GH202, taktická rukojeť , černá, nylon

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

POPIS PRODUKTU
Ergonomická vetilkální taktická rukojeť NICOARMS T-Straight GH202, je ekonomicky velmi výhodnou volbou pro každého, kdo potřebuje zajistit lepší stabilitu dlouhé zbraně nejen při taktické střelbě. Díky své váze pouhých 53 g ani nepoznáte, že ji na zbrani máte. Ergonomický tvar rukojeti zajišťuje pevný úchop zbraně a umožní lepší zapření zbraně o tělo. Zvyší se tak jistota a přesnost při střelbě. Drážkování na rukojeti má protiskluzný účel a zajišťuje dobrý úchop i při pocení ruky, nebo je li zbraň vystavena vlhku.Rukojeť je opatřena drážkou pro osazení na RIS.

nicoarms-t-straight-gh202-takticka-rukojnicoarms-t-straight-gh202-takticka-rukoj


POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.


MONTÁŽ
Snadnou montáž provedete povolením šroubu na boku rukojeti a nastrčením na RIS lištu 22mm. Rukojeť disponuje tzv. pojistným šroubem, který zapadá do drážky railu, lze ji tedy libovolně posouvat po railu dopředu-dozadu na kterékoli místo a ve vyhovujícím místě stačí šroubky v rukojeti opět dotáhnout. Po utažení je docíleno dostatečně pevné a stabilní spojení se zbraní.
Vzhledem k použitému materiálu (Polymer), je potřeba si počínat opatrněji při dotahování šroubků, aby nedošlo ke stržení závitu.


OBSAH BALENÍ
1 x Taktická rukojeť NICOARMS T-Straight GH202

Parametry

Rozměry DxŠxV 80 x 34 x 47 mm
Váha 53 g
Rozměr montáže pro rail 22 mm
Barva černá
Povrchová úprava matná
Materiál nylon

Příslušenství

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook