NICOARMS T-Angle AS221 taktická rukojeť , černá, nylon

TARU-0001

Nový produkt

Taktická rukojeť - 145 x 44 x 55 mm, 35g, RIS, černá, nylon.

Více informací

Není skladem

499 Kč

Více informací

POPIS PRODUKTU
Ergonomická trojúhelníková taktická rukojeť (grip) NICOARMS T-Angle AS221, je ekonomicky velmi výhodnou volbou pro každého, kdo potřebuje zajistit lepší stabilitu dlouhé zbraně nejen při taktické střelbě. Díky své váze pouhých 35g ani nepoznáte, že ji na zbrani máte. Ergonomický tvar rukojeti zajišťuje pevný úchop zbraně a umožní lepší zapření zbraně o tělo. Zvyší se tak jistota a přesnost při střelbě.Drážkování na rukojeti má protiskluzný účel a zajišťuje dobrý úchop i při pocení ruky, nebo je li zbraň vystavena vlhku. Rukojeť je složena ze dvou částí spojených čtyřmi šroubky a přesto, že je rukojeť vyrobena z Nylonu, se velmi příjemně drží a spoje mezi částmi nejsou na omak prakticky znatelné. Rukojeť je opatřena drážkou pro osazení na RIS.

takticka-rukojet-grip-predpazbi-nicoarmstakticka-rukojet-grip-predpazbi-nicoarms


POUŽITÍ
Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 650 J.


MONTÁŽ

Snadnou montáž provedete povolením 4 křížových šroubku na boku rukojeti a nastrčením na RIS lištu 22mm. Rukojeť nedisponuje tzv. pojistným šroubem, který by zapadl do drážky railu, lze ji tedy libovolně posouvat po railu dopředu-dozadu na kterékoli místo a ve vyhovujícím místě stačí šroubky v rukojeti opět dotáhnout. Po utažení je docíleno dostatečně pevné a stabilní spojení se zbraní.
Vzhledem k použitému materiálu (Nylon), je potřeba si počínat opatrněji při dotahování šroubků, aby nedošlo ke stržení závitu.


OBSAH BALENÍ
1 x Taktická rukojeť NICOARMS T-Angle AS221

takticka-rukojet-grip-predpazbi-nicoarms

Parametry

Rozměry DxŠxV 145 x 44 x 55 mm
Váha 35g
Rozměr montáže pro rail 22 mm
Barva černá
Povrchová úprava lesklá
Materiál nylon

27 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook