Slevy

RamWear APO-K255, taktické rukavice

RKVC-0026

Nový produkt

Taktické rukavice - materiál: 88% polyester 6% Spandex 6% PVC kaučuk, střední prst: 3,54", šířka dlaně: 4,13 ", celková délka: 9,84", technologie touchScreen.

Více informací

Skladem

499 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

RamWear APO-K255, taktické rukavice

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

POPIS PRODUKTU
RamWear APO-K255 jsou Mutli-účelové rukavice, které lze použít při  jízdě na koních, kole, řízení vozidla, taktické střelbě, fotografování nebo pro každodenní nošení. Použitý materiál zabezpečuje odolnost proti větru a vodě rukavice lze tedy použít za jakéhokoliv počásí. Pohodlné nasazení zajištujě elastická hrana, která dále zabezpečuje jeho krytí. Po nasazení rukavice zajistí dokonalou fixaci vaší dlaně a prstů s ohledem na citlivost. Vestavěná kaučuková membrána zabezpečuje fixní držení např. volantu nebo pistolového gripu pomocí technologie TouchScreen a Anti-Skip. Vestavěná fleecová látka zaručuje stabilní teplotu po nasazení rukavice. Jedná se o velikost, XL (střední prst: 3,54", šířka dlaně: 4,13 ", celková délka: 9,84") .

ramwear-apo-k255-takticke-rukavice.jpgramwear-apo-k255-takticke-rukavice.jpg

POUŽITÍ
Před prvnim použitím doporučujeme provést impregnaci, která zajistí prodloužení životnosti rukavic. Čištění rukavic popř. praní v automatické pračce při teplotě max. 30°C.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Při používání nevystavujte rukavice ohni a kontaktu s chemickým rozpouštědlem.

OBSAH BALENÍ
1 x RamWear APO-K255, taktické rukavice

ramwear-apo-k255-takticke-rukavice.jpg

Parametry

Rozměry DxŠxV XL - střední prst: 3,54", šířka dlaně: 4,13 ", celková délka: 9,84".
Váha 70 g
QD - Quick Detach / Rychlé odpojení ano
Barva černá
Povrchová úprava matná
Materiál 88% polyester 6% Spandex 6% PVC kaučuk

Příslušenství

25 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook