Slevy

VONCOLD REBEL-Z kolimátor 1x32

KLMT-0001

Nový produkt

Tubusový kolimátor VONCOLD REBEL-Z 1x32 - 135 x 81 x 63 mm vč. krytek / 120 x 81 x 63 bez krytek / 120 x 55 x 55 bez krytek a montáže, 305g vč. krytek a montáže, barva zaměřovače červená / zelená.

Více informací

Skladem

1 199 Kč


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

VONCOLD REBEL-Z kolimátor 1x32

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

POPIS PRODUKTU
Odolný, velmi kvalitně zpracovaný, tubusový kolimátor VONCOLD REBEL-Z 1x32 s červeným a zeleným zaměřovacím bodem s regulací jasu 1-5 pro každou barevnou variantu samostatně. Kolimátor má hliníkové pouzdro s eloxovaným povrchem a díky tomu má zvýšenou odolnost proti korozi a povětrnostním vlivům. Kolimátor je uložen v hliníkové jednoramenné montáži pro rail 22mm, která je opatřena ocelovým upínacím šroubem s maticí. Upínací šroub je veden skrz spodní část montáže a je navržen tak, aby zapadl do drážky v railu a zajistil tak pevné a stabilní spojení se zbraní.

OCHRANNÉ PRVKY
Kolimátor je vybaven Flip-Up kryty, které lze jakkoli pootočit v úhlu 360° tak, aby víčka nebránila rozhledu, nebo je lze z kolimátoru zcela sundat. Flip-Up kryty jsou vyrobeny z měkčeného pružného plastu s velmi dobrou těsností a jsou opatřeny pružinkou, aby po otevření zůstaly otevřené. Přední i zadní sklo kolimátoru je opatřeno antireflexní vrstvou, která zaručí lepší viditelnost skrz kolimátor v letních dnech, nebo v osvětleném prostoru.SEŘÍZENÍ KOLIMÁTORU
Seřízení kolimátoru lze provádět horizontálně i vertikálně pomocí dvou integrovaných korekčních mechanismů umístěných na pravé straně a v horní části kolimátoru a plochého šroubováku (šroubovák není součástí balení). Korekční mechanismy jsou zakryty šroubovacími krytkami, které jsou vzájemně spojeny silikonovým úchytem, který zabezpečuje krytky proti ztrátě. Silikonový úchyt lze dle potřeby sundat, nebo nandat.


01.jpg


POUŽITÍ

Airsoftové zbraně, vzduchové zbraně, malorážky a zbraně do max. výkonu 3000 J.


OBSAH BALENÍ
1 x kolimátor VONCOLD REBEL-Z 1x32
1 x jednoramenná montáž
2 x Flip-Up kryt
1 x mikrovláknový hadřík
1 x imbusový klíč

kolimator-1x32-voncold-rebel-z-132.jpg

Parametry

Rozměry DxŠxV 135 x 81 x 63 mm vč. krytek / 120 x 81 x 63 bez krytek / 120 x 55 x 55 bez krytek a montáže
Váha 305g vč. krytek a montáže
Zvětšení 1 x
Průměr tubusu pro montáž 30 mm
Rozměr montáže pro rail 22 mm
Barva zaměřovače červená / zelená
Barva černá
Povrchová úprava matný elox
Materiál slitina hliníku
Plněno dusíkem ne
Napájení 3 x baterie LR44 (1.5V)
Korekce horizontální ano
Korekce vertikální ano

Příslušenství

23 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook